• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Kredyt pod zastaw ziemi
  https:Właścicielom gruntów rolnych, którzy prowadzą działalność w branży hodowlanej i produkcyjnej proponujemy kredyty pod zastaw ziemi. Na wskazanej przez klienta działce stawiamy hipotekę (najczęściej na czas 6-12 miesięcy) - zostaje ona anulowana po spłaceniu przez klienta wszelkich zaległości finansowych. Pozabankową pomoc finansową świadczymy właścicielom gospodarstw z całej Polski.
 • Radca prawny Kraków
  https:Zastanawiasz się, który adwokat preferuje rozwiązywanie i prowadzenie spraw karnych, rodzinnych, czy spadkowych? Szukasz zróżnicowanej oferty kancelarii prawnej, do której będziesz mógł zwrócić się w każdej chwili? W takim razie znalazłeś ogłoszenie na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej, w której pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Wystarczy, że zgłosisz się do przedstawicieli naszego biura, a poznasz nawet najmniejszy szczegół oferty.
 • Darmowe terminale płatnicze
  https:Zapraszamy do dołączenia do programu Polska Bezgotówkowa, prowadzonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe terminale płatnicze zostaną rozdane wszystkim chcącym wziąć udział w projekcie. Przez pierwszy rok nie zapłacisz nic za urządzenia a od transakcji kartami Visa lub Mastercard nie zostanie pobrana prowizja.
 • Biuro tłumaczeń
  https:Zajmujemy się zarówno wykonywaniem przekładów specjalistycznych z różnych dziedzin, jak i organizacją szkoleń językowych. Biuro tłumaczeń pracuje z niemieckim, angielskim oraz rosyjskim językiem - swoje usługi oferujemy zarówno korporacjom, jak i niewielkim firmom. Możemy Ci zaproponować także usługi konsultingowe.
 • Ubezpieczenie oc online
  https:Szukając polisy na życie, nieruchomość, zdrowie, zawsze zastanawiamy się jaką formę finansowania wybrać. Ubezpieczenie OC najtaniej, możesz wybrać dzięki porównywarce dostępnej na internetowej stronie Nawigator Ubezpieczeniowy. Stworzyliśmy ten portal z myślą o klientach, którzy nie chcą przepłacać, chcą zaś czuć się pewnie i bezpiecznie. Wybraną polisę możesz szybko wykupić, gwarantujemy także wygodę. Szczegóły oferty dostępne są również na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie także do wybrania numeru na infolinię.
 • Wirtualne biuro
  https:Skorzystaj ze wsparcia ekspertów finansowych i zabezpiecz swoją firmę w takich obszarach, jak kadry i płace, wirtualne biuro i rachunkowość. Ellex to dobre biuro księgowe z Katowic. W ofercie dostępne usługi obejmujące różne obszary działalności firmy, ale też poszczególne usługi. W rezultacie właściciele przedsiębiorstw mogą powierzyć zewnętrznej firmie dbałość o poprawność dokumentacji finansowej, dzięki czemu mogą skupić się na podstawowej działalności swojego biznesu.
 
2019 © piri.