• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Organizacja konferencji
  https:Specjalnością naszej firmy jest organizacja konferencji. Co to jednak oznacza dla Państwa w praktyce? To przede wszystkim pozostawienie specjalistom wszelkich czynności związanych z etapem przygotowywania wydarzenia. Dotyczy to zarówno oprawy wizualnej, zaplecza technicznego, jak i zakwaterowania uczestników.
 • Gotowe spółki Poznań
  www.sprzedazspolekzoo.plNa naszej stronie internetowej znajdziecie liczne podmioty gotowe do rozpoczęcia funkcjonowania. Oferowane przez nas spółki na sprzedaż nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi, co jest również ujęte w podpisanej przez Was umowie. Przygotowane są pod względem formalnym do otworzenia działalności.
 • Ubezpieczenie domu
  www.kmgubezpieczenia.plJako eksperci w branży finansowej wiemy, które z prezentowanych i dostępnych na rynku produktów są najbardziej korzystne i opłacalne dla naszych Klientów. Sami również pragniemy zachęcić Państwa do współpracy. Ubezpieczenia mieszkania w Łodzi to cały czas jedynie alternatywa lub też zabezpieczenia fakultatywne. Konsultując się z naszymi doradcami przekonają się Państwo, że wybór odpowiedniej polisy wcale nie jest taki trudny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy i zainwestowania w stabilną i pewną przyszłość.
 • Wniosek o ogłoszenie upadłości
  www.zimmerman.com.plNa przestrzeni ostatnich lat jest to coraz bardziej popularna procedura wśród wierzycieli. Pomaga im ona na złożeniu roszczeń wobec dłużnika w tym samym trybie i daje niejako gwarancję, że będą jednakowo traktowani. Zimmerman - wniosek o upadłość to publikacja opracowana przez naszą kancelarię, która ma na celu wyjaśnienie wszystkich aspektów prawnych związanych z tego typu procedurą, a także jej następstw i konsekwencji. Ponadto oferujemy również świadczenie porad i opieki prawnej w zakresie tych dziedzin.
 • Kredyt pod zastaw ziemi
  https:Właścicielom gruntów rolnych, którzy prowadzą działalność w branży hodowlanej i produkcyjnej proponujemy kredyty pod zastaw ziemi. Na wskazanej przez klienta działce stawiamy hipotekę (najczęściej na czas 6-12 miesięcy) - zostaje ona anulowana po spłaceniu przez klienta wszelkich zaległości finansowych. Pozabankową pomoc finansową świadczymy właścicielom gospodarstw z całej Polski.
 • Radca prawny Kraków
  adwokat-solhaj.plZastanawiasz się, który adwokat preferuje rozwiązywanie i prowadzenie spraw karnych, rodzinnych, czy spadkowych? Szukasz zróżnicowanej oferty kancelarii prawnej, do której będziesz mógł zwrócić się w każdej chwili? W takim razie znalazłeś ogłoszenie na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej, w której pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Wystarczy, że zgłosisz się do przedstawicieli naszego biura, a poznasz nawet najmniejszy szczegół oferty.
 • Darmowe terminale płatnicze
  https:Zapraszamy do dołączenia do programu Polska Bezgotówkowa, prowadzonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe terminale płatnicze zostaną rozdane wszystkim chcącym wziąć udział w projekcie. Przez pierwszy rok nie zapłacisz nic za urządzenia a od transakcji kartami Visa lub Mastercard nie zostanie pobrana prowizja.
 • Firma windykacyjna Poznań
  www.kancelariasaldoplus.plDziałamy od 2004 na terenie Poznania. Jako firma windykacyjna pomagamy poprzez przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, próby polubownego załatwienia spraw w ramach pracy w terenie, a także poprzez reprezentowanie interesów naszego klienta w trakcie rozpraw sądowych. Dodatkowo oferujemy poradnictwo prawne i opiniowanie umów.
 • Księgowość Praga-Południe
  www.bilansbiurorachunkowe.plDzięki nowoczesnemu podejściu do księgowości jesteśmy w stanie wesprzeć każdą firmę. Nasze biuro rachunkowe dysponuje nowoczesnymi i wygodnymi w użyciu narzędziami, dlatego też sprawnie i bez jakichkolwiek komplikacji podejmuje się prowadzenia ewidencji, rozporządzania listami płacowymi, jak również innymi pracami związanymi z podstawami rachunkowości biznesowej. Również w przypadku konieczności dokonania optymalizacji mogą Państwo liczyć na nasze pełne i natychmiastowe wsparcie. Zapraszamy do siedziby w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe.
 
2018 © piri.