• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Radca prawny Kraków
  https:Zastanawiasz się, który adwokat preferuje rozwiązywanie i prowadzenie spraw karnych, rodzinnych, czy spadkowych? Szukasz zróżnicowanej oferty kancelarii prawnej, do której będziesz mógł zwrócić się w każdej chwili? W takim razie znalazłeś ogłoszenie na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej, w której pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Wystarczy, że zgłosisz się do przedstawicieli naszego biura, a poznasz nawet najmniejszy szczegół oferty.
 • Rachunkowość Poznań
  https:Firma z Poznania oferuje usługi związane z księgowością. Dzięki skorzystaniu z jej pomocy, żaden klient nie będzie miał problemów jeśli chodzi o rachunkowość, księgowość międzynarodową czy rozliczanie podatku VAT. Możliwa jest także pomoc w zakresie rejestracji spółki, zarządzania należnościami oraz windykacji.
 • Prawo podatkowe Warszawa
  https:Prawo podatkowe w Polsce dla wielu przedsiębiorców przypomina gąszcz niezrozumiałych przepisów, które wzajemnie się wykluczają, a także podlegają różnym interpretacjom zarówno przez centralne Ministerstwo Finansów, jak i też rejonowe urzędy skarbowe. Jesteśmy biurem rachunkowym w dzielnicy Warszawy, które pomoże Ci w znalezieniu rozwiązań nastawionych na optymalizację kosztów prowadzonej działalności. Ponadto zajmiemy się także Twoimi księgami, doradztwem oraz przygotowywaniem zestawień finansowych.
 • Systemy druku rolowego
  https:Prowadzisz dużą firmę, w której coraz częściej musisz wykonywać broszury, ulotki, katalogi, a nawet książki? Jeśli zależy Ci na czasie i wysokiej jakości papierowej wersji produktów, które wydajesz, to dobrze trafiłeś. Oferta naszej firmy obejmuje właśnie systemy druku rolowego, które spełnią Twoje oczekiwania.
 • Kancelaria doradztwa gospodarczego
  novafinanse.plJeśli interesuje Cię dotacja na e-biznes, a kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać, to nasza kancelaria doradztwa gospodarczego profesjonalnie i skutecznie pomoże Ci w realizacji pomysłu. Dotacja na e-biznes przy pomocy naszej firmy jest już w Twoich rękach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • Usługi księgowe Wrocław
  https:Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która świadczy usługi księgowe. Wrocław to miasto, w którym prowadzimy biznes. Gwarantujemy zawsze kompleksową pomoc w rozliczeniach podatkowych, doradztwie podatkowym i prowadzeniu pełnej księgowości. Praca księgowa wymaga znajomości aktualnych przepisów dlatego zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego biura.
 • Agencja rekrutacyjna Warszawa
  https:Rozmaite firmy rekrutacyjne stosują różne sposoby pozyskiwania pracowników. Nasza agencja rekrutacyjna ForManWay stosuje najlepsze i najbardziej sprawdzone nowoczesne metody selekcji kandydatów na pracowników, takie jak assessment center oraz wiele innych oferujących możliwość sprawdzenia predyspozycji kandydatów.
 
2022 © piri.