• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Kredyt pod zastaw ziemi
  https:Właścicielom gruntów rolnych, którzy prowadzą działalność w branży hodowlanej i produkcyjnej proponujemy kredyty pod zastaw ziemi. Na wskazanej przez klienta działce stawiamy hipotekę (najczęściej na czas 6-12 miesięcy) - zostaje ona anulowana po spłaceniu przez klienta wszelkich zaległości finansowych. Pozabankową pomoc finansową świadczymy właścicielom gospodarstw z całej Polski.
 • Radca prawny Kraków
  https:Zastanawiasz się, który adwokat preferuje rozwiązywanie i prowadzenie spraw karnych, rodzinnych, czy spadkowych? Szukasz zróżnicowanej oferty kancelarii prawnej, do której będziesz mógł zwrócić się w każdej chwili? W takim razie znalazłeś ogłoszenie na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej, w której pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Wystarczy, że zgłosisz się do przedstawicieli naszego biura, a poznasz nawet najmniejszy szczegół oferty.
 • Darmowe terminale płatnicze
  https:Zapraszamy do dołączenia do programu Polska Bezgotówkowa, prowadzonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Darmowe terminale płatnicze zostaną rozdane wszystkim chcącym wziąć udział w projekcie. Przez pierwszy rok nie zapłacisz nic za urządzenia a od transakcji kartami Visa lub Mastercard nie zostanie pobrana prowizja.
 • Wirtualne biuro
  https:Skorzystaj ze wsparcia ekspertów finansowych i zabezpiecz swoją firmę w takich obszarach, jak kadry i płace, wirtualne biuro i rachunkowość. Ellex to dobre biuro księgowe z Katowic. W ofercie dostępne usługi obejmujące różne obszary działalności firmy, ale też poszczególne usługi. W rezultacie właściciele przedsiębiorstw mogą powierzyć zewnętrznej firmie dbałość o poprawność dokumentacji finansowej, dzięki czemu mogą skupić się na podstawowej działalności swojego biznesu.
 • Szkolenia motywacyjne
  https:Coaching proponowany przez nas to gwarancja wykwalifikowanych prowadzących, dobierania tematów do potrzeć klienta i bardzo dobra organizacja. Nasze szkolenia biznesowe kierowane są do pracowników wyższych szczebli oraz takich, mających bezpośredni kontakt z klientami. Tematy wybierane są przez zleceniodawców, zależnie od efektów, jakie chcą osiągnąć. Mogą być to szkolenia motywacyjne, sprzedażowe, z radzenia sobie ze stresem, budowania autorytetu i inne. Gwarantujemy wymierne rezultaty. Zapraszamy!
 • Raty przez internet
  https:Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z możliwości robienia zakupów online. Wiele cen jest jednak zbyt wygórowanych, aby od razu zapłacić za daną rzecz. Na szczęście, coraz więcej sklepów oferuje raty przez Internet, dzięki czemu możesz kupić interesujący Cię sprzęt bez konieczności wychodzenia poza próg domu.
 • Zewnętrzny dyrektor finansowy
  https:Naszym priorytetem jest ułatwienie prowadzenie Twojej działalności gospodarczej. Nie musisz stać w korkach, aby dowieść nam jakiś dokument. Wszystko możesz zrobić za pomocą maila. W końcu jesteśmy internetowym biurem rachunkowym. Biuro rachunkowe Golden Tax świadczy profesjonalne usługi księgowe, które obejmują ewidencje podatkową i przychodów, organizację kadr oraz raportowanie menadżerskie oraz zewnętrznego dyrektora finansowego. Dzięki temu będziesz mógł w pełni zająć się rozwojem swojej działalności, a w ramach potrzeby kontrolować księgowość firmy za pomocą kilku kliknięć. Sprawdź nas już teraz!
 • Audyty energetyczne Warszawa
  https:Nasza firma z siedzibą w Warszawie świadczy usługi w zakresie analizy możliwości oszczędzania energii w przedsiębiorstwach. Proponujemy audyty energetyczne wraz ze wskazaniem obszarów wrażliwych i stworzeniem raportu, który pozwala wdrożyć w firmie potrzebne zmiany, podnoszące skuteczność działalności systemów cieplnych.
 
2020 © piri.