• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • Outplacement - doradztwo Workstreet
  https:Jeżeli w najbliższym czasie, w powodu zmiany profilu firmy lub trudnej sytuacji na rynku zmuszony jesteś dokonać redukcji personelu, zapraszamy do skorzystania z doradztwa Workstreet. Dołożymy wszelkich starań, aby te działania nie wpłynęły negatywnie na wizerunek firmy - m.in poprzez outplacement, czyli szereg czynności związanych z procesem redukcyjnym
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Organizacja konferencji
  https:Specjalnością naszej firmy jest organizacja konferencji. Co to jednak oznacza dla Państwa w praktyce? To przede wszystkim pozostawienie specjalistom wszelkich czynności związanych z etapem przygotowywania wydarzenia. Dotyczy to zarówno oprawy wizualnej, zaplecza technicznego, jak i zakwaterowania uczestników.
 • Gotowe spółki Poznań
  www.sprzedazspolekzoo.plNa naszej stronie internetowej znajdziecie liczne podmioty gotowe do rozpoczęcia funkcjonowania. Oferowane przez nas spółki na sprzedaż nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi, co jest również ujęte w podpisanej przez Was umowie. Przygotowane są pod względem formalnym do otworzenia działalności.
 • Ubezpieczenie domu
  www.kmgubezpieczenia.plJako eksperci w branży finansowej wiemy, które z prezentowanych i dostępnych na rynku produktów są najbardziej korzystne i opłacalne dla naszych Klientów. Sami również pragniemy zachęcić Państwa do współpracy. Ubezpieczenia mieszkania w Łodzi to cały czas jedynie alternatywa lub też zabezpieczenia fakultatywne. Konsultując się z naszymi doradcami przekonają się Państwo, że wybór odpowiedniej polisy wcale nie jest taki trudny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy i zainwestowania w stabilną i pewną przyszłość.
 • Wniosek o ogłoszenie upadłości
  www.zimmerman.com.plNa przestrzeni ostatnich lat jest to coraz bardziej popularna procedura wśród wierzycieli. Pomaga im ona na złożeniu roszczeń wobec dłużnika w tym samym trybie i daje niejako gwarancję, że będą jednakowo traktowani. Zimmerman - wniosek o upadłość to publikacja opracowana przez naszą kancelarię, która ma na celu wyjaśnienie wszystkich aspektów prawnych związanych z tego typu procedurą, a także jej następstw i konsekwencji. Ponadto oferujemy również świadczenie porad i opieki prawnej w zakresie tych dziedzin.
 • Controlling operacyjny w przedsiębiorstwie
  https:Zajmujemy się usługami kadrowo-płacowymi dla mniejszych i większych firm. Prowadzimy m.in. controlling operacyjny w przedsiębiorstwie w ramach którego zajmiemy się przygotowaniem analizy rentowności Twoje firmy oraz stworzymy symulację efektów finansowych planowanych projektów czy procesów logistycznych.
 • Kredyt pod zastaw ziemi
  zodiakgroup.com.plWłaścicielom gruntów rolnych, którzy prowadzą działalność w branży hodowlanej i produkcyjnej proponujemy kredyty pod zastaw ziemi. Na wskazanej przez klienta działce stawiamy hipotekę (najczęściej na czas 6-12 miesięcy) - zostaje ona anulowana po spłaceniu przez klienta wszelkich zaległości finansowych. Pozabankową pomoc finansową świadczymy właścicielom gospodarstw z całej Polski.
 • Radca prawny Kraków
  adwokat-solhaj.plZastanawiasz się, który adwokat preferuje rozwiązywanie i prowadzenie spraw karnych, rodzinnych, czy spadkowych? Szukasz zróżnicowanej oferty kancelarii prawnej, do której będziesz mógł zwrócić się w każdej chwili? W takim razie znalazłeś ogłoszenie na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej, w której pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Wystarczy, że zgłosisz się do przedstawicieli naszego biura, a poznasz nawet najmniejszy szczegół oferty.
 • Spółki na sprzedaż z historią
  entrypl.comNasza, działająca od wielu lat na krajowym rynku, firma oferuje spółki na sprzedaż z historią. Pozwala to nabyć przedsiębiorstwo bez konieczności załatwiania żmudnych procedur regulowania opłat notarialnych. Dzięki nam można szybko rozkręcić biznes pod egidą znanej marki, która budzi zaufanie klientów. Polecamy klientom podmioty prawa handlowego, m.in. z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne, jawnych, a także komandytowo-akcyjne. Szczegółowy opis naszej działalności znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.
 • Zarządzanie zmianą szkolenie
  zarzadzanie-zmiana.comNie każda innowacja wprowadzana w strukturze przedsiębiorstwa spotyka się z akceptacją zespołu. Organizowane przez nas kursy umożliwiają skuteczne zarządzanie zmianą. Szkolenie stawia przede wszystkim na kontakty międzyludzkie, ucząc jak skutecznie komunikować się, przełamywać opory i wzbudzać u pracowników zaufanie.
 
2018 © piri.