• Międzynarodowe standardy rachunkowości
  grantthornton.plMiędzynarodowe standardy rachunkowości to obowiązujące standardy, interpretacje i struktura przyjęta specjalną przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy kompleksową pomoc przy sporządzaniu sprawozdań MSSF, które pozwalają zarządowi spółki na dokonanie świadomych decyzji, opartych na analizie rachunkowej.
 • Outplacement - doradztwo Workstreet
  https:Jeżeli w najbliższym czasie, w powodu zmiany profilu firmy lub trudnej sytuacji na rynku zmuszony jesteś dokonać redukcji personelu, zapraszamy do skorzystania z doradztwa Workstreet. Dołożymy wszelkich starań, aby te działania nie wpłynęły negatywnie na wizerunek firmy - m.in poprzez outplacement, czyli szereg czynności związanych z procesem redukcyjnym
 • NIP
  www.krs-online.com.plZapraszamy do odwiedzenia naszej witryny - KRS online, największej bazy danych w Internecie. Za pośrednictwem naszej strony dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić poprawność NIP przedsiębiorstwa. Masz prawo sprawdzić swoich kontrahentów, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
 • kursy walut
  mojeinwestycje.interia.plJesteśmy na bieżąco - to nasz największy atut. Dzięki temu jesteśmy w stanie prezentować notowania walut przez Internet. Z naszych tabel oraz zestawień korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane milionowymi transferami gotówki. Sprawdź i ty aktualną cenę sprzedaży określonej jednostki monetarnej!
 • Progmate - Workflow
  www.progmate.plJeżeli zależy ci na nowoczesnym zarządzaniu, to najlepszym rozwiązaniem dla twojej firmy jest workflow. System pracy podparty takimi rozwiązaniami jest w pełni zabezpieczony, efektywny i nastawiony na zyski - zarówno te związane z ograniczeniem kosztów, jak i te wynikające z innych aspektów działalności.
 • Organizacja konferencji - http://www.artkowalik.pl
  https:Specjalnością naszej firmy jest organizacja konferencji. Co to jednak oznacza dla Państwa w praktyce? To przede wszystkim pozostawienie specjalistom wszelkich czynności związanych z etapem przygotowywania wydarzenia. Dotyczy to zarówno oprawy wizualnej, zaplecza technicznego, jak i zakwaterowania uczestników.
 • Gotowe spółki Poznań
  www.sprzedazspolekzoo.plNa naszej stronie internetowej znajdziecie liczne podmioty gotowe do rozpoczęcia funkcjonowania. Oferowane przez nas spółki na sprzedaż nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi, co jest również ujęte w podpisanej przez Was umowie. Przygotowane są pod względem formalnym do otworzenia działalności.
 • Sprzedaż spółek
  dime-office.plWpłyń pozytywnie na swoje przedsiębiorstwo. Dime Office oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki którym zyskasz nowe możliwości rozwoju, a także zadbasz o swój biznes. Proponowane przez nas pakiety posiadają numery REGON, KRS oraz NIP, a także rejestrację VAT i VAT-UE.
 • Ubezpieczenie domu
  www.kmgubezpieczenia.plJako eksperci w branży finansowej wiemy, które z prezentowanych i dostępnych na rynku produktów są najbardziej korzystne i opłacalne dla naszych Klientów. Sami również pragniemy zachęcić Państwa do współpracy. Ubezpieczenia mieszkania w Łodzi to cały czas jedynie alternatywa lub też zabezpieczenia fakultatywne. Konsultując się z naszymi doradcami przekonają się Państwo, że wybór odpowiedniej polisy wcale nie jest taki trudny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy i zainwestowania w stabilną i pewną przyszłość.
 
2017 © piri.