• Kategoria b testy online
  https:Nasza oferta to kompleksowy kurs wiedzy, mający na celu przygotowanie do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Głównym tematem zagadnień poruszanych podczas kursu jest kategoria B. Testy online pozwalają w łatwy sposób zapoznać się z bazą pytań, które faktycznie występują na egzaminach państwowych.
 • Angielski dla młodzieży
  https:Do nauki w naszym certyfikowanym centrum nauki metodą Teddy Bear zapraszamy także nastolatków. Angielski dla młodzieży to zajęcia nastawione głównie na poprawną komunikację. Proponujemy profesjonalne przygotowanie do testów i egzaminów końcowych. Starszych chętnie wesprzemy w nauce do matury oraz rozwijaniu ich umiejętności porozumiewania się.
 • Kurs operatora żurawia
  https:Jeśli pracujesz na stanowisku na którym realizujesz operacje transportu pionowego, to sprawdź nasz kurs operatora żurawia. Podczas naszego szkolenia przygotujemy Cię do egzaminu, którego zdanie pozwoli Ci uzyskać uprawnienia do obsługi danej maszyny. Warunkiem udziału w szkoleniu jest wykształcenie co najmniej podstawowe, a kandydat musi mieć ukończone 18 lat.
 • Szkoła makijażu Poznań
  https:Niezależnie od tego, czy jesteś wprawioną wizażystką, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, szkoła makijażu w Poznaniu sprosta Twoim oczekiwaniom. Zajęcia tam to dawka teoretycznej wiedzy związanej z nowoczesnym podejściem do wizażu, a także praktyczne zadania, dzięki którym sprawdzisz się w charakteryzacjach użytkowych, ale również scenicznych.
 
2022 © piri.