• Lekcje tańca
    https:Lekcje tańca, prowadzone przez naszych doświadczonych i sympatycznych instruktorów, z pewnością będą dla Was wspaniałą zabawą. Dlatego warto sprawdzić naszą ofertę! Działamy w Warszawie, oferujemy różnorodne sekcje, dzięki którym traficie zawsze do odpowiedniego grona osób, czyli do grupy na tym samym poziomie co Wy!
  • Szkoła nauki jazdy
    www.juma.krakow.plCzęść teoretyczna to wykłady poruszające zasady poruszania się na drodze. Na części praktycznej doświadczeni instruktorzy kształtują umiejętności. Prowadzimy tanią naukę jazdy w Krakowie. Dysponujemy sprawnymi, nowymi pojazdami, również takimi dla osób niepełnosprawnych. Polecamy udział w kursie przez egzaminem.
  • Kursy barmańskie
    www.szkolabarmanow.plKlasyczne metody przygotowywania drinków, robienie koktajli przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, degustacja, tworzenie karty win - nasze kursy barmańskie zapewniają kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie. Nie są to jednak szkolenia tylko dla początkujących, także ludzie doświadczeni za barem nauczą się czegoś nowego. Zarządzenie barem i negocjacje z firmami alkoholowymi to zagadnienia, które na pewno okażą się bardzo przydatne w przyszłości.
 
2019 © piri.