• Kursy polskiego Warszawa
  https:Wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o naszym kraju - podjąć tu naukę, pracę lub swobodnie podróżować, zapraszamy na zajęcia! Organizujemy kursy polskiego w Warszawie dla obcokrajowców. Uczymy języka w sposób, którzy zachęca do poznawania naszej kultury oraz swobodnego komunikowania się na co dzień.
 • Kategoria b testy online
  https:Nasza oferta to kompleksowy kurs wiedzy, mający na celu przygotowanie do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Głównym tematem zagadnień poruszanych podczas kursu jest kategoria B. Testy online pozwalają w łatwy sposób zapoznać się z bazą pytań, które faktycznie występują na egzaminach państwowych.
 • Angielski dla młodzieży
  https:Do nauki w naszym certyfikowanym centrum nauki metodą Teddy Bear zapraszamy także nastolatków. Angielski dla młodzieży to zajęcia nastawione głównie na poprawną komunikację. Proponujemy profesjonalne przygotowanie do testów i egzaminów końcowych. Starszych chętnie wesprzemy w nauce do matury oraz rozwijaniu ich umiejętności porozumiewania się.
 • kurs BHP Kraków
  https:Niezwykle ważne w podnoszeniu swoich kompetencji zawodowych są szkolenia różnego typu. Warto zdecydować się na taki krok samemu, by w przyszłości podnieść swoją pensję i zaprezentować przed pracodawcą zdobyte umiejętności. Nasza firma od lat przeprowadza w Krakowie szkolenia. W skład naszej oferty wchodzi kurs BHP czy operatorów maszyn.
 
2021 © piri.