• Ippon Karate
  www.facebook.comKlub Ippon Karate od kilkunastu lat zrzesza w swoich szeregach ludzi których pasją jest karate. Staramy się przekazać umiejętności, wiedzę oraz całą związaną z karate tradycję. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetowa oraz profil na Facebooku. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje na nasz temat oraz rozkład zapisów i zajęć.
 • Opaski kompresyjne
  https:Lekkie, wygodne i nie chłonące wilgoci opaski kompresyjne to rozwiązania sprawdzające się zarówno podczas treningu, jak i zawodów, dostosowane do potrzeb osób uprawiających triathlon. Pozwalają odpowiednio dotlenić mięśnie i poprawić krążenie krwi, a co za tym idzie zwiększyć wydajność biegania - wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, w związku z czym spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dodatkowym atutem rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu Triathlonista.com jest to, że minimalizują one ryzyko urazów.
 • Nauka jazdy konnej w Łodzi
  www.centrumzbyszko.com.plZapraszamy państwa na kurs jazdy konnej. Doświadczeni instruktorzy sprawią, że bez najmniejszego problemu nauczą się Państwo dbać o to zwierzę, zakładać siodło i wreszcie, nauczą się Państwo jeździć. Dodatkowo będą się Państwo czuli, pod opieką naszych instruktorów, bezpiecznie. Dzięki aktywnemu wypoczynkowi zapomną Państwo o codziennych problemach i troskach.
 • Rowerowe
  https:Poruszając się po drodze należy mieć na względzie nie tylko bezpieczeństwo swoje, lecz także innych użytkowników ruchu drogowego. Komfort jazdy, szczególnie wieczorową porą znacznie zwiększają lampy rowerowe. W ofercie firmy MACTRONIC SPORTS znajdą Państwo szeroki wybór produktów, dających zarówno białą, jak i czerwoną barwę światła.
 • Jordany męskie - przyczepność podczas każdej wyprawy
  basketmania.plOdpowiednio dobrane obuwie jest kluczem do tego, aby w trakcie uprawiania sportu zapewnić sobie pełen komfort i bezpieczeństwo. Właśnie ze względu na to w ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Basketmania znalazły się m. in. buty Air Jordan męskie. Przyczepność podczas każdej wyprawy na boisko to ich największy atut.
 • Dresy piłkarskie junior
  sallerpolska.plZapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Saller. To najkorzystniejsza propozycja na najlepsze stroje i dresy piłkarskie, które cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z nami.
 • Kurs samoobrony dla kobiet
  www.kravmaga-wroclaw.plZależy Paniom na tym, by znacznie powiększyć swoją świadomość jeśli chodzi o techniki zapewnienia sobie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej? Kurs samoobrony dla kobiet, jaki realizujemy w zakresie działalności firmy Akademia Obrony Saggita to rozwiązanie, w obrębie którego nauczymy Was niuansów takiej techniki jak israeli krav maga. Jest ona bardzo skuteczna jeśli chodzi o neutralizowanie zagrożenia, zwłaszcza jeśli napastnik nie wie, że macie ją opanowaną. Naszą siedzibę znajdziecie we Wrocławiu.
 
2018 © piri.