• Nauka jazdy konnej w Łodzi
  www.centrumzbyszko.com.plZapraszamy państwa na kurs jazdy konnej. Doświadczeni instruktorzy sprawią, że bez najmniejszego problemu nauczą się Państwo dbać o to zwierzę, zakładać siodło i wreszcie, nauczą się Państwo jeździć. Dodatkowo będą się Państwo czuli, pod opieką naszych instruktorów, bezpiecznie. Dzięki aktywnemu wypoczynkowi zapomną Państwo o codziennych problemach i troskach.
 • Rowerowe
  https:Poruszając się po drodze należy mieć na względzie nie tylko bezpieczeństwo swoje, lecz także innych użytkowników ruchu drogowego. Komfort jazdy, szczególnie wieczorową porą znacznie zwiększają lampy rowerowe. W ofercie firmy MACTRONIC SPORTS znajdą Państwo szeroki wybór produktów, dających zarówno białą, jak i czerwoną barwę światła.
 • Jordany męskie - przyczepność podczas każdej wyprawy
  basketmania.plOdpowiednio dobrane obuwie jest kluczem do tego, aby w trakcie uprawiania sportu zapewnić sobie pełen komfort i bezpieczeństwo. Właśnie ze względu na to w ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Basketmania znalazły się m. in. buty Air Jordan męskie. Przyczepność podczas każdej wyprawy na boisko to ich największy atut.
 • Kurs samoobrony dla kobiet
  https:Zależy Paniom na tym, by znacznie powiększyć swoją świadomość jeśli chodzi o techniki zapewnienia sobie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej? Kurs samoobrony dla kobiet, jaki realizujemy w zakresie działalności firmy Akademia Obrony Saggita to rozwiązanie, w obrębie którego nauczymy Was niuansów takiej techniki jak israeli krav maga. Jest ona bardzo skuteczna jeśli chodzi o neutralizowanie zagrożenia, zwłaszcza jeśli napastnik nie wie, że macie ją opanowaną. Naszą siedzibę znajdziecie we Wrocławiu.
 • Odzież kolarska
  sisusport.comDla wszystkich fanów ekologicznych dwóch kółek Sisusport przygotował niezwykle fantazyjną propozycję. Są to ciekawe koszulki oraz spodenki kolarskie, których nie znajdziecie w przeciętnym sklepie rowerowym. Nasze okrycie pozwoli jeździć na rowerze w każdej pogodzie - zarówno modeli MTB, jak i szosowych. Proponujemy także profesjonalną odzież kolarską dla dzieci.
 • Kurs rolowania
  omsteam.plProwadzimy profesjonalne szkolenia automasażu na terenie szkółek dla młodych piłkarzy, siatkarzy lub koszykarzy. Kurs rolowania możemy przeprowadzić także na terenie obiektów fitness, siłowni, czy klubów sztuk walk. Podczas zajęć wykorzystujemy specjalne wałki do ćwiczeń, zaprojektowane, by przyspieszały regenerację mięśni.
 
2019 © piri.