• Place zabaw producent
  https:Już od długiego czasu oferujemy klientom znakomite place zabaw. Jako ich producent zapewniamy, iż odznaczają się one doskonałą jakością, o co bardzo starannie zabiegamy. Nasze konstrukcje spełniają wszystkie rygorystyczne unijne dyrektywy, ale ich największym atutem jest to, ile dostarczają frajdy najmłodszym.
 • Gry - najlepsze gry, zapowiedzi, recenzje nowych gier
  gry.interia.plWitamy w świecie najlepszych gier, zapowiedzi i recenzji nowych tytułów, wydawanych na komputery, konsole, a także w wersjach online. Ogromna baza danych, ciągłe aktualizacje oraz możliwość zagrania w ciekawe, niezależne pozycje sprawiają, że każdy miłośnik wirtualnej rozgrywki znajdzie coś dla siebie.
 • Tele 5
  www.teletydzien.plOto portal, na którym posiadamy tylko aktualne programy telewizyjne tych bardziej popularnych stacji (Polsat, TVN, TVP), jak również rzadziej oglądanych (Tele 5, TV Puls, Polonia 1). Stale aktualizowane, posiadające opisy i bardzo szczegółowe, pozwolą znaleźć dla siebie ulubiony film, transmisję sportową czy teleturniej.
 • http://sport.interia.pl/pilka-nozna
  sport.interia.plOto portal dla wszystkich fanatyków piłki nożnej, którzy na sam dźwięk gwizdka i krzyków kibiców nie posiadają się z emocji. U nas znajdziesz nowinki z polskiej ligi, zagranicznych rozgrywek, Ligi Mistrzów oraz innych wydarzeń, a także dowiesz się wszystkiego o piłkarzach oraz drużynach piłkarskich.
 • Strona największego w Polsce pisma dla graczy
  www.cdaction.plEncyklopedia, recenzje, forum i zapowiedzi - wszystko to znajdziesz na stronie największego w Polsce pisma dla graczy, gdzie informujemy o wszelkich nowinkach ze świata gier komputerowych i konsolowych, a także dajemy możliwość obejrzenia najnowszych materiałów wideo. Zapewniamy fachowość oraz różnorodność artykułów.
 • Talerzyki papierowe
  https:Wyprawiasz imprezę urodzinową dla swoich pociech? Różne kolory i wzory naczyń, na których podasz tort ma znaczenie. Maluchy chętniej zjedzą kawałek ciasta czy owoce, jeśli kupisz talerzyki papierowe dla dzieci z wizerunkiem ich ulubionej postaci z bajki. Oferujemy naczynia z tworzyw sztucznych, które są lekkie i całkowicie bezpieczne. Nie ryzykujesz stłuczenia i łatwiej będzie posprzątać po zabawie.
 • DJ na ślub
  https:Wykonawca piosenek na eleganckim przyjęciu weselnym, zespół grający na wiejskiej biesiadzie i DJ na ślub w nowoczesnym klimacie! Te wszystkie odsłony muzyki na uroczystości weselne udostępniamy na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami samych muzyków! Znajdują się tam osoby z praktycznie każdego miasta i regionu Polski!
 • huśtawki wahadłowe
  happyplacezabaw.plProdukujemy certyfikowane urządzenia do placów zabaw dla dzieci. Oferujemy m.in. karuzele, piaskownice, zjeżdżalnie. Proponujemy też huśtawki wahadłowe. Zapewniają świetną zabawę i ruch na świeżym powietrzu. Rozwijają koordynację ruchową oraz zdolność równowagi. Mamy modele podwójne i potrójne, o różnych kolorach.
 • Nauka gry w szachy
  https:Spod naszych skrzydeł wyszła kadra prawdziwych mistrzów. Nauka gry w szachy wymaga skupienia, kreatywności i zdolności analitycznych. Pomagamy naszym uczniom rozwijać wszystkie te cechy, zrozumiale tłumacząc zasady pojedynków. Nasi trenerzy posiadają międzynarodowe tytułu i bogate doświadczenie. Opracowali autorski program szkoleniowy.
 
2021 © piri.